225/50R18 95W OB944S

TOYO

225/50R18 95W OB944S

225/50R18 95W OB944S

11,360.00 ден

На лагер

11,360.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020849 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

50

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

OB944S

Тежински индекс

95

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: