225/50R18 95W Proxes Comfort SUV

OUTLET 2021
TOYO
-15%

225/50R18 95W Proxes Comfort SUV

225/50R18 95W Proxes Comfort SUV

7,981.50 ден

Out of stock

7,981.50 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 500010-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

50

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

Proxes Comfort SUV

Тежински индекс

95

Брзински индекс

W

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: