225/50R18 99H WR Snowproof XL

NOKIAN
-10%

225/50R18 99H WR Snowproof XL

225/50R18 99H WR Snowproof XL

11,619.00 ден

На лагер

11,619.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017700 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

50

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

Snowproof

Тежински индекс

99

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: