225/50R18 99V TS830P SSR XL*

OUTLET 2020
CONTINENTAL
-25%

225/50R18 99V TS830P SSR XL*

225/50R18 99V TS830P SSR XL*

13,147.50 ден

На лагер

13,147.50 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013808-20 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

RR

E

Профил

50

WR

D

Дијаметар

R18

Noise

72B

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

TS830P SSR

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: