225/50R18 99V TS850P XL

CONTINENTAL

225/50R18 99V TS850P XL

225/50R18 99V TS850P XL

14,230.00 ден

На лагер

14,230.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015691 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

50

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 850

Тежински индекс

99

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: