225/50R18 99V WR Snowproof P XL

NOKIAN

225/50R18 99V WR Snowproof P XL

225/50R18 99V WR Snowproof P XL

14,040.00 ден

На лагер

14,040.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501289 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

50

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR SNOWPROOF P

Тежински индекс

99

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: