225/50R18 99W PremiumContact 6 XL

CONTINENTAL
-10%

225/50R18 99W PremiumContact 6 XL

225/50R18 99W PremiumContact 6 XL

11,538.00 ден

На лагер

11,538.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015094 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

50

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiPremiumContact

Тежински индекс

99

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: