225/50R18 99W Protoura Sport XL

DAVANTI
-30%

225/50R18 99W Protoura Sport XL

225/50R18 99W Protoura Sport XL

4,487.00 ден

На лагер

4,487.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500325 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

50

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

PROTOURA SPORT

Додадовте производ во Вашата кошничка: