225/50ZR17 98Y DX640 XL

DAVANTI

225/50ZR17 98Y DX640 XL

225/50ZR17 98Y DX640 XL

5,860.00 ден

На лагер

5,860.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016841 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX640

Тежински индекс

98

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: