225/50ZR17 98Y PILOT SPORT 3 XL

MICHELIN

225/50ZR17 98Y PILOT SPORT 3 XL

225/50ZR17 98Y PILOT SPORT 3 XL

9,600.00 ден

На лагер

9,600.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013136 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Sport 3

Тежински индекс

98

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: