225/55 R18 102V CELSIUS XL

TOYO
-10%

225/55 R18 102V CELSIUS XL

225/55 R18 102V CELSIUS XL

8,991.00 ден

На лагер

8,991.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501461 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

За сите сезони

Бренд

TOYO

Шара

CELSIUS XL

Тежински индекс

102

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: