225/55 R19 99V 701 RI

RIKEN
-10%

225/55 R19 99V 701 RI

225/55 R19 99V 701 RI

6,516.00 ден

На лагер

6,516.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500684 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

701

Додадовте производ во Вашата кошничка: