225/55R16 95H KRISALP HP3

KLEBER
-10%

225/55R16 95H KRISALP HP3

225/55R16 95H KRISALP HP3

5,769.00 ден

На лагер

5,769.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010238 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

KLEBER

Шара

Krisalp HP3

Тежински индекс

95

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: