225/55R16 95H SNOW RI

OUTLET 2019
RIKEN

225/55R16 95H SNOW RI

225/55R16 95H SNOW RI

5,170.00 ден

На лагер

5,170.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015324-19 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Snow

Тежински индекс

95

Брзински индекс

H

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: