225/55R16 95H TS850P WinterContact SSR M

CONTINENTAL
-10%

225/55R16 95H TS850P WinterContact SSR M

225/55R16 95H TS850P WinterContact SSR M

9,153.00 ден

На лагер

9,153.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018550 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 850

Тежински индекс

95

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: