225/55R16 95V EcoContact6

OUTLET 2019
CONTINENTAL
-30%

225/55R16 95V EcoContact6

225/55R16 95V EcoContact6

7,959.00 ден

На лагер

7,959.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016978-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Outlet

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiEcoContact 6

Тежински индекс

95

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: