225/55R16 95V MP47 Hectorra 3

MATADOR
-15%

225/55R16 95V MP47 Hectorra 3

225/55R16 95V MP47 Hectorra 3

5,618.50 ден

На лагер

5,618.50 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500437 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

MP47 Hectorra 3

Тежински индекс

95

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: