225/55R16 99H GREEN-Max Winter UHP

LING LONG

225/55R16 99H GREEN-Max Winter UHP

225/55R16 99H GREEN-Max Winter UHP

4,170.00 ден

Out of stock

4,170.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 504951 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

LING LONG

Шара

GREEN-Max

Тежински индекс

99

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: