225/55R16 99H WINGUARD Sport XL

NEXEN
-10%

225/55R16 99H WINGUARD Sport XL

225/55R16 99H WINGUARD Sport XL

5,868.00 ден

На лагер

5,868.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502714 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

NEXEN

Шара

WINGUARD Sport

Тежински индекс

99

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: