225/55R16 99V Wintoura+ XL

DAVANTI

225/55R16 99V Wintoura+ XL

225/55R16 99V Wintoura+ XL

5,010.00 ден

Out of stock

5,010.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA015889 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

DAVANTI

Шара

Wintoura

Тежински индекс

99

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: