MILEVER

225/55R16 99V XL

225/55R16 99V XL

3,490.00 ден

Out of stock

3,490.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 503813 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

MILEVER

Шара

MP270

Тежински индекс

99

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: