225/55R16 99W DRIVEGUARD RFT XL

BRIDGESTONE
-10%

225/55R16 99W DRIVEGUARD RFT XL

225/55R16 99W DRIVEGUARD RFT XL

6,183.00 ден

На лагер

6,183.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA011139 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

BRIDGESTONE

Тежински индекс

99

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: