225/55R16 99W N’FERA Primus XL

NEXEN
-10%

225/55R16 99W N’FERA Primus XL

225/55R16 99W N’FERA Primus XL

5,670.00 ден

На лагер

5,670.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500625 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N-FERA Primus XL

Додадовте производ во Вашата кошничка: