225/55R16 99Y PRIMACY 4 XL

OUTLET 2019
MICHELIN

225/55R16 99Y PRIMACY 4 XL

225/55R16 99Y PRIMACY 4 XL

12,690.00 ден

На лагер

12,690.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019016-19 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Primacy 4

Тежински индекс

99

Брзински индекс

Y

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: