225/55R17 101H KRISALP HP2 XL

KLEBER
-10%

225/55R17 101H KRISALP HP2 XL

225/55R17 101H KRISALP HP2 XL

5,805.00 ден

На лагер

5,805.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA008901 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

KLEBER

Шара

Krisalp HP2

Тежински индекс

101

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: