225/55R17 101T ALLSTAR STUD XL

RIKEN

225/55R17 101T ALLSTAR STUD XL

225/55R17 101T ALLSTAR STUD XL

4,370.00 ден

На лагер

4,370.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010761 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Allstar Stud

Тежински индекс

101

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: