225/55R17 101V POLARIS 5 XL

BARUM

225/55R17 101V POLARIS 5 XL

225/55R17 101V POLARIS 5 XL

7,250.00 ден

На лагер

7,250.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA024216 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

BARUM

Шара

POLARIS 5

Тежински индекс

101

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: