225/55R17 101V WR Snowproof P XL

NOKIAN

225/55R17 101V WR Snowproof P XL

225/55R17 101V WR Snowproof P XL

10,190.00 ден

На лагер

10,190.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020967 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

SNOWPROOF P

Тежински индекс

101

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: