225/55R17 101W DX640 XL

OUTLET 2021
DAVANTI
-50%

225/55R17 101W DX640 XL

225/55R17 101W DX640 XL

3,290.00 ден

Out of stock

3,290.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA022083-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX640

Тежински индекс

101

Брзински индекс

W

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: