225/55R17 101W N’FERA Primus XL

NEXEN

225/55R17 101W N’FERA Primus XL

225/55R17 101W N’FERA Primus XL

7,370.00 ден

На лагер

7,370.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500626 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N-FERA Primus XL

Додадовте производ во Вашата кошничка: