225/55R17 101W RXMOTION U11 XL RFT

OUTLET 2019
ROADX
-20%

225/55R17 101W RXMOTION U11 XL RFT

225/55R17 101W RXMOTION U11 XL RFT

4,240.00 ден

На лагер

4,240.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019139-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

ROADX

Шара

RX Motion U11

Тежински индекс

101

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: