225/55R17 101W UHP XL TA

TAURUS

225/55R17 101W UHP XL TA

225/55R17 101W UHP XL TA

4,970.00 ден

На лагер

4,970.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014705 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

High Performance

Тежински индекс

101

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: