225/55R17 101Y Powerproof XL

NOKIAN
-15%

225/55R17 101Y Powerproof XL

225/55R17 101Y Powerproof XL

7,123.00 ден

На лагер

7,123.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017111 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

Powerproof

Тежински индекс

101

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: