225/55R17 101Y PremiumContact 6

CONTINENTAL
-10%

225/55R17 101Y PremiumContact 6

225/55R17 101Y PremiumContact 6

9,630.00 ден

На лагер

9,630.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017017 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiPremiumContact

Тежински индекс

101

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: