225/55R17 97H ALPIN 6

MICHELIN

225/55R17 97H ALPIN 6

225/55R17 97H ALPIN 6

11,650.00 ден

На лагер

11,650.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA024286 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Alpin 6

Тежински индекс

97

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: