225/55R17 97H WR Snowproof

NOKIAN

225/55R17 97H WR Snowproof

225/55R17 97H WR Snowproof

10,010.00 ден

На лагер

10,010.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018260 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

Snowproof

Тежински индекс

97

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: