225/55R17 97V GRABBER GT

GENERAL TIRE
-10%

225/55R17 97V GRABBER GT

225/55R17 97V GRABBER GT

6,813.00 ден

На лагер

6,813.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA008472 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Grabber GT

Тежински индекс

97

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: