225/55R17 97W Powerproof RUN FLAT

NOKIAN
-15%

225/55R17 97W Powerproof RUN FLAT

225/55R17 97W Powerproof RUN FLAT

8,950.50 ден

На лагер

8,950.50 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017117 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

Powerproof

Тежински индекс

97

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: