225/55R17 97Y PRIMACY 3 ZP MOE

MICHELIN
-10%

225/55R17 97Y PRIMACY 3 ZP MOE

225/55R17 97Y PRIMACY 3 ZP MOE

10,368.00 ден

Out of stock

10,368.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA009809 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Primacy 3

Тежински индекс

97

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: