225/55R17C 109/107T (104T) Vanis 2

BARUM
-10%

225/55R17C 109/107T (104T) Vanis 2

225/55R17C 109/107T (104T) Vanis 2

9,666.00 ден

На лагер

9,666.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500169 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R17C

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

Vanis 2

Додадовте производ во Вашата кошничка: