225/55R18 102T SUV STUD XL RI

OUTLET 2021
RIKEN
-15%

225/55R18 102T SUV STUD XL RI

225/55R18 102T SUV STUD XL RI

6,791.50 ден

Out of stock

6,791.50 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA013564-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Suv Stud

Тежински индекс

102

Брзински индекс

T

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: