225/55R18 102V CELSIUS XL

TOYO

225/55R18 102V CELSIUS XL

225/55R18 102V CELSIUS XL

9,990.00 ден

Out of stock

9,990.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 501461 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

За сите сезони

Бренд

TOYO

Шара

CELSIUS XL

Тежински индекс

102

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: