225/55R18 102V FR SNOW GRABBER+ XL

GENERAL TIRE

225/55R18 102V FR SNOW GRABBER+ XL

225/55R18 102V FR SNOW GRABBER+ XL

9,030.00 ден

На лагер

9,030.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018061 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Snow Grabber Plus

Тежински индекс

102

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: