225/55R18 102V PILOT ALPIN 5 PA5 XL MI

MICHELIN

225/55R18 102V PILOT ALPIN 5 PA5 XL MI

225/55R18 102V PILOT ALPIN 5 PA5 XL MI

14,670.00 ден

На лагер

14,670.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018057 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin 5

Тежински индекс

102

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: