225/55R18 102V PRIMACY 4+ XL

MICHELIN
-10%

225/55R18 102V PRIMACY 4+ XL

225/55R18 102V PRIMACY 4+ XL

11,322.00 ден

На лагер

11,322.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500518 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Primacy 4

Додадовте производ во Вашата кошничка: