225/55R18 102V WR Snowproof P XL

NOKIAN
-10%

225/55R18 102V WR Snowproof P XL

225/55R18 102V WR Snowproof P XL

12,807.00 ден

На лагер

12,807.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020965 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

SNOWPROOF P

Тежински индекс

102

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: