225/55R18 98V BRAVURIS FR

BARUM
-10%

225/55R18 98V BRAVURIS FR

225/55R18 98V BRAVURIS FR

7,524.00 ден

На лагер

7,524.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500171 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

BRAVURIS 5HM

Додадовте производ во Вашата кошничка: