225/55R18 98V N’Fera RU1

NEXEN

225/55R18 98V N’Fera RU1

225/55R18 98V N’Fera RU1

7,200.00 ден

Out of stock

7,200.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 501760 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N'Fera RU1

Тежински индекс

98

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: