225/55R18 98V PremiumContact 6 FR

CONTINENTAL

225/55R18 98V PremiumContact 6 FR

225/55R18 98V PremiumContact 6 FR

10,580.00 ден

На лагер

10,580.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013070 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiPremiumContact

Тежински индекс

98

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: