225/55R18 98V Wetproof SUV

NOKIAN

225/55R18 98V Wetproof SUV

225/55R18 98V Wetproof SUV

8,060.00 ден

Out of stock

8,060.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA019452 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

Wetproof SUV

Тежински индекс

98

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: